O mně

Gabriela KrolákováNa světě je mnoho lidí, kteří Ti řeknou, že to nezvládneš. Jediné co musíš udělat, je otočit se a říct: "Tak se dívejte!"

Kdo pro Vás tento e-book napsal?

Jsem člověk, který má rád nové výzvy ale hlavně si ráda plním své sny.

Baví mě objevovat nové zkušenosti a hledat řešení tam, kde jiní končí, protože "ne" a "nevím" pro mne jaksi není přijatelná    odpověď. Přiznávám, že tato vlastnost je občas pro mne samotnou vyčerpávající ale o to více mám radost z úspěchu

K podnikání mne přivedl vlastně můj tatínek, který několik let podnikal, když jsem byla ještě dítě. Z pohledu dítěte se mi to zdálo    jako jednoduchá záležitost a tento názor ovlivnil celý můj pohled na vlastní business. Když Vás totiž něco baví, skutečně je      to pro Vás jednoduché. A pokud náhodou není, hledáte řešení, jak to udělat.

 

"Než prorazíte hlavou zeď, zamyslete se nad tím, co za tou zdí pak budete dělat.."

 

Někdy je lepší poodstoupit, být trpělivý a řešení se časem vždy objeví. Stačí jen věřit tomu, že jdete vždy tou správnou      cestou.

 

No a v každodenním životě jsem na prvním místě maminkou dvou nejúžasnějších dětí a manželkou mého skvělého muže. Jsem vděčná zato, že je mám, a že mne posouvají v životě dál.

 

Věřím, že se Vám moje elektronická knížka bude líbit, ale hlavně z ní načerpáte mnoho informací, které Vám pomohou splnit si své vlastní sny. Budu ráda, když se o své dojmy se mnou podělíte na facebooku.

 

Přeji Vám hodně štěstí a úspěchů na této cestě :-)

 

Gabriela Kroláková